niedziela, 30 stycznia 2011

Sygnowanie własnym nazwiskiem ...

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł, aby popracować nad swoim Logo. Marzy mi się sygnowanie ubrań i dodatków własnym nazwiskiem. Szukałam i szukałam i doszłam do wniosku iż może uda się samej popracować nad tym Logo. Za pomocą pewnych stron internetowych nabyłam dzisiaj parę programów do tego celu. Od środy zaczynam zabawę. Wstępne projekty wykonałam w "Excelu" za pomysłem  Irminastyle, ale oczekuję czegoś więcej :) Chciałabym nabyć blaszki na odzież sygnowane własnym nazwiskiem. Na razie jestem na etapie poszukiwań takowych. Ale to na potem...

W między czasie pracowałam nad biżuterią do wzorzystych sukienek i nie tylko :)  Naszyjnik i bransoletki wykonałam z bawełnianych ruloników (wcześniej pozszywanych z prostych odcinków i wywróconych na prawą stronę). Poskręcałam owe ruloniki w warkocz, a potem puściłam wodzę fantazji :)

foto. Karolina Kozioł

naszyjnik + bransoletki - Karolina Kozioł

poniedziałek, 24 stycznia 2011

Historia pewnego płaszczyka ...

"Uwielbiam" ginące ubrania, a jeszcze bardziej w chwilach, kiedy są one potrzebne. W grudniu, kiedy przyszła Zima postanowiłam wyciągnąć swój cieplutki brązowy płaszczyk, niestety nie było mi dane go założyć. Po przeszukaniu czterech szaf i wszystkich możliwych skrytek okazało się, że płaszczyk zapadł się pod ziemię.
  Nie było innej opcji jak kupić nowy. Nie było opcji i nie było czasu na poszukiwania. Przy temperaturze - 10 stopni nie myśli się o designer'skim wyglądzie tylko aby było ciepło. A mimo to udało się wyłapać coś ładnego i ciepłego :) i to na giełdzie odzieżowej.


foto. Konrad Kozioł

płaszczyk - giełda odzieżowa
szal - Karolina Kozioł
czapka - Pretty Girl
buty - Deichmann
sukienka - H&M
pasek - Karolina Kozioł
naszyjnik - I am

środa, 12 stycznia 2011

And I’d give up forever to touch you

Patrząc na te zdjęcia i widząc siebie w tej tunice stwierdzam iż popełniłabym duży błąd, gdybym jej nie kupiła. Zwłaszcza, że kosztowała tylko 10 zł :) Mój pomysł na nią?
Planuję podszyć ją miękkim, lejącym materiałem, by nie prześwitywała jak teraz :P
Będzie pełniła rolę sukienki.

Kurcze, zapomniałam jak smakują skarby z second handu ...

foto. Konrad Kozioł
 tunika - second hand
zakolanówki - no name

niedziela, 9 stycznia 2011

Smutny, zimowy dzień ...

Opuszczają mnie dwie bliskie memu sercu osoby :(

Monia - moja szalona istotka oraz
Ania - do której moje serce i myśli zawsze będą miały słabość.


Na poprawę nastroju dołączam zdjęcia z sesji poślubnej - mają magię, której mi teraz potrzeba !!

 foto. Anna Podlejska