niedziela, 29 kwietnia 2012

Spitfire Mk.Vb

Moje Hobby jest Wam dobrze znane, możecie je oglądać chociażby na Moim blogu. Hobby mego męża - modelarstwo, jest do zobaczenia tylko w Naszym domku :) Interesują go samoloty, a dokładnie te w polskim lotnictwie. Od pierwszych dwupłatowców,  po te nowoczesne, odrzutowe.
Jego ukochanym samolotem jest Spitfire Mk.Vb. Nie powiem, abym uwielbiała ten samolot całym sercem, czy też połową :P Skoro jednak Mój mąż tak się nim zachwyca, postarałam się sprawić mu przyjemność i wyszyć owy samolot na Jego koszuli. 
Uważam, że cel został osiągnięty, a samolot - wygląda po prostu super. Wyszyłam maszynowo rysunek techniczny spodu samolotu. Zobaczcie sami ile cierpliwości i dokładności mnie to kosztowało :)

foto. Karolina Kozioł


 A tak wygląda  Spitfire Mk.Vb 

czwartek, 26 kwietnia 2012

Kwiecień plecień ...

Tegoroczny kwiecień bije wszystkie inne na głowę za sprawą urodzin, które obchodzę w tym miesiącu. Jednak nie fakt urodzin jest dla mnie ważny, a wiedza o wszystkich istotkach, których kawałek serducha należy do Mnie :)   
Ogromne buziaki dla Was wszystkich :* 


Poniżej zamieściłam zdjęcia bransoletki, którą zrobiłam w prezencie urodzinowym dla Ewelinki.

foto. Karolina Kozioł
  
biżuteria - Karolina Kozioł

środa, 18 kwietnia 2012

Ogród różany . . .

Po ogłoszeniu tegorocznych trendów, rozpoczęłam poszukiwania tkaniny w róże. Tkanina musiała mieć romantyczny charakter. Najlepiej duże rozwinięte kwiaty w odcieniach różu. Tkaninę, a raczej sukienkę w poszukiwany motyw kupiłam za 1 zł na wyprzedaży w jednym z Zawierciańskich secondhandów (TU). Raz na dwa tygodnie wspominany secondhand robi wyprzedaż swojego zalegającego towaru - 10 rzeczy za 10 zł. Za grosze można nabyć mnóstwo ciekawych tkanin i ubrań.

 
foto. Karolina Kozioł

Sukienka będzie odcinana w pasie, z dołem rozkloszowanym lub prostym z założonym fantazyjnie materiałem. Z tyłu, na prawej stronie, wszyty będzie zamek błyskawiczny w kolorze błękitnym.


A może Wy macie jakiś pomysł na dół tej sukienki? 
Linki pod postem mile widziane :)

niedziela, 1 kwietnia 2012

Sea ​​stories . . .

Rok temu szukając inspiracji zrobiłam naszyjnik, który z braku surowca powstał w jednej sztuce. Z miejsca znalazł swoją właścicielkę. Jednak w tym roku właścicielka upomniała się o pasującą doń bransoletkę. 
Dzisiaj ją zrobiłam ...

Poniżej dołączyłam zdjęcie naszyjnika, który prezentowałam w zeszłym roku w jednym z postów (TU). Naszyjnik jak i bransoletka utrzymane są w kolorystyce granatowo białej. Komplet idealnie wpasuje się w tegoroczne trendy. 
Lato przecież ma być bardzo "morskie".

foto. Karolina Kozioł

biżuteria - Karolina Kozioł