niedziela, 29 maja 2011

A po burzy przychodzi dzień . . .

Weekend byłby stracony, gdyby nie piękna słoneczna Niedziela, która uratowała deszczowy koniec tygodnia. Ja ten weekend spędziłam w pracy. Niestety . . .
Pochwalę się Wam moją zdobyczą ze sklepu internetowego szafa.pl. Płaszczyk kupiłam za śmiesznie małe pieniążki, bo za 15 zeta! Prawda że super okazja. A takie smakują najlepiej.
foto. Konrad Kozioł

płaszcz - no name + DIY
kolczyki - prezent
broszki - Karolina Kozioł
broszka - tally weijl
bluzka -  KappAhl
spodnie - second hand
buty - CCC

piątek, 27 maja 2011

Historia pewnej torebki . . .

O jakiegoś czasu zachwycały mnie torebki z tworzyw sztucznych. Obmyślałam gdzie taką upolować ?  
Jaką radość poczułam, gdy próbując wcisnąć do stosu wszystkich torebek kolejną wyłoniły się dwa pomarańczowe "uszka". Napłynęło do głowy pytanie "Jak mogłam o Niej zapomnieć ?".
No i takim sposobem mam swoją torebkę z tworzywa sztucznego. I pojemną i pomarańczową i modną. Mam wszystko :)


foto. Karolina Kozioł


torebka - second hand

P.S.
Torebkę kupiłam dwa lata temu w jednym z Sosnowieckich ciucholandów. Służyła mi przez pół letniego sezonu i na 1,5 roku zamieszkała w szafce z torebkami. Wewnątrz torebka nie ma żadnej przegródki, jedynie  saszetkę na telefon, kosmetyki i dokumenty.

sobota, 14 maja 2011

Poszukiwany, poszukiwana . . .

Będąc na urlopie nie miałam najmniejszej ochoty jechać do Sosnowca, czy też do Dąbrowy Górniczej aby pochodzić po Centrach Handlowych w poszukiwaniu fajnych ciuszków. Znalazłam tańszą opcję, sklep internetowy, Szafa.pl.
Dziewczyny z całej Polski pozbywają się starych i całkiem nowiutkich ubrań. Skuszona cenami dokonałam tam małych zakupów.
Chciałabym zaprosić Was do odwiedzenia mojej szafy w tym sklepie. Może przypadnie Wam coś do gustu. Jest to 1/3 tego co mam do sprzedania lub wymiany.


foto. Konrad Kozioł

naszyjnik + bransoletka - Karolina Kozioł
sukienka - H&M
buty - Deichmann