niedziela, 27 lutego 2011

Dziś mam pomysł na . . . styl militarny

Do wszystkiego trzeba dojrzeć. Ja ze stylem militarnym oswajałam się ponad rok. Będąc ostatnio w sklepie z biżuterią sama dziwiłam się co kupuję. Bo przecież nie przepadałam za tym stylem. Połączyłam dodatki militarne ze stylem męskim, który tak chętnie promują projektanci i wyszło coś naprawdę ciekawego.

foto. Konrad Kozioł


kolczyki - C&A
chusta - I am
żakiet - second hand + DIY
koszula - Pretty Girl
broszka - I am
zegarek - New Yorker
spodnie - second hand
torebka - second hand
obrączka - tytanowa.pl
buty - Deichmann

piątek, 18 lutego 2011

Małe zmiany . . .

Jakiś czas temu przyszedł mi pomysł do głowy aby zmienić fryzurkę. Miało być krótko, lekko i z grzywką. Wybrałam się do swej przyjaciółki i powstało coś takiego. Po obejrzeniu tych zdjęć, mojej Martusi zapewne spadnie kamień z serca, gdyż pierwotnie chciałam coś innego. Coś co sama wymyśliłam. Może kiedyś :P

Czołowe miejsce w moich wiosennych stylizacjach, będzie miał ten oto sweterek. Jest fantastyczny. I ciekawy i ciepły  i  kolor ma odpowiedni. Cudo :)

  foto. Konrad Kozioł

opaska do włosów - no name
kolczyki - C&A
sweter - Reserved
bluzka - Domyos
spodenki - Stradivarius 
rajstopy - Cubus 
buty - no name

czwartek, 17 lutego 2011

A teraz coś z zupełnie innej beczki...

Tydzień temu Mój mąż dał pomysł aby jechać coś zwiedzić.  Padło na Częstochowę, gdzie znajduje się Muzeum Zapałek . Muzeum powstało po zamknięciu Fabryki, istniejącej od 1881 roku. Ciekawostką jest to iż wszystkie te maszyny działają, dzięki czemu możemy uczestniczyć w produkcji zapałek.
Fabryka zakończyła swoją działalność jakieś dwa lata temu, jednak nadal robi niesamowite wrażenie - jakby czas  zatrzymał się w roku 1926. Jeszcze pyłek z obróbki drewna można spotkać na ścianach i maszynach :)
-->
Cieszy fakt iż w dobie zmieniającej się mentalności ludzkiej są miejsca, które nie uległy zniszczeniu.


foto. Konrad Kozioł

Dla wszystkich fanów "Black cat" mam małą ciekawostkę. Otóż pewna osoba z Częstochowy założyła blog, Opencat na którym to znajdziecie różne modyfikacje tego jakże charakterystycznego logo. Polecam :)