sobota, 30 października 2010

Pomysł na jesienne wieczory ...

Spory czas temu postanowiłam iż skończę płaszczyk, który zaczęłam, hmm... lepiej nie wspominać kiedy :). Tak czy inaczej nie chciałam by był banalny. Szukałam pomysłu jak ozdobić owy płaszcz by był bardziej strojny i pomysł przyszedł wraz z jesienno-zimową kolekcją MIU MIU. Kolekcja urzekła prostym, wymyślnym krojem i cudnymi kwiatami. Najbardziej charakterystyczna była sukienka, którą pozwoliłam sobie zamieścić niżej. Królowała ona na wielu okładkach :)  Ale wracając do samych kwiatów, mają one posłużyć do ozdoby płaszczyka w górnej części, a dokładniej tuż przy kołnierzu.


    Moje kwiaty wyglądają mocno inaczej :P
       (doszyję jeszcze nieco koralików)
   

niedziela, 24 października 2010

„W tym roku Październik ma 5 piątków, 5 sobót i 5 niedziel... „


Zapewne wiele z Was otrzymało wiadomość „W tym roku Październik ma 5 piątków, 5 sobót i 5 niedziel... „ Cała reszta z tego łańcuszka to bzdura. Ale wątek o pieniążkach działa na wyobraźnię. Coś w tym jest , gdyż sporo kaski wpadło mi w tym miesiącu :)

Co do realizacji projektu spódnicy, była ona gotowa na początku miesiąca, ale jakoś nie potrafiłam się zebrać do zdjęć. Obiecuję poprawę w tym temacie. Możecie ocenić wyniki mojej pracy :)

foto. Konrad Kozioł

żakiet - second hand
koszula - Taily Weijl
spódnica - Karolina Kozioł
leginsy - Domyos
buty - Deichmann
szal - zrobiony z dzianinowej bluzki
bransoletka - wszystko po 4 zł
kolczyki - C&A
pierścionek - I am